Wyniki IV Konkursu z Prawoznawstwa

Zdjęcie nagrodzonych laureatów i finalistów IV konkursu z Prawoznawstwa wraz z przedstawicielami jury - członkami Zakładu TiFP

Źródło: ELSA Poznań

Serdecznie gratulujemy Laureatom IV Konkursu z Prawoznawstwa, którego finał odbył się 18 kwietnia w CIN. Po intensywnej naradzie Jury zdecydowało się wyróżnić następujących Uczestników:

1. miejsce: Iwo Węklar
2. miejsce: Stanisław Fechner
3. miejsce: Władysław Krzak

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych studenckich sukcesów!

Konkurs zorganizowany został przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poznań oraz Zakład Teorii i Filozofii Prawa UAM i składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap przeprowadzony w formie testowej miał na celu wyłonienie 10% (lecz nie więcej niż sześciu) najlepszych studentów, którzy uzyskali wstęp do Finału Konkursu. W Finale uczestnicy wzięli udział w rozmowie z jury na temat 3 lektur wybranych z udostępnionej wcześniej listy i związanych z nimi zagadnieniami dotyczącymi prawoznawstwa.

Finaliści Konkursu otrzymają zaliczenie ćwiczeń z prawoznawstwa. Dla laureatów trzech najlepszych miejsc przewidziana jest ocena bardzo dobra z egzaminu z prawoznawstwa i nagrody książkowe.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.