Wystąpienie prof. Rakesha K. Ananda z Syracuse University na otwartym seminarium Zakładu

Zakład Teorii i Filozofii Prawa serdecznie zaprasza na otwarte seminarium zakładowe, które odbędzie się w dniu 27 marca br. (poniedziałek), o godz. 18:00 w pokoju 1.1. CIN.

Zdjęcie portretowe prof. Rakesha AnandaW programie seminarium jest wystąpienie prof. Rakesha K. Ananda z Syracuse University zatytułowane: ”A Professionally Responsible Supreme Court?”.

Prof. Rakesh K. Anand jest absolwentem Uniwersytetu Stanforda oraz Yale Law School. Po ukończeniu studiów prawniczych pracował jako asystent sędziego Aharona Baraka w Sądzie Najwyższym Izraela, a następnie jako prawnik w sprawach cywilnych w Heller Ehrman White & McAuliffe w San Francisco. Przed przybyciem do Syracuse University, prof. Anand był m.in. Visiting Associate Professor of Law w Chicago-Kent College of Law.

Obok teorii prawa i etyki prawniczej jego zainteresowania naukowe obejmują prawo Unii Europejskiej. Pełną sylwetkę prelegenta można znaleźć na stronie Syracuse University.

logo University Syracuse College of Law

Serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria, Ogłoszenia, Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.