Konkurs z prawoznawstwa – wyniki I edycji

Zakończyła się pierwsza edycja konkursu z prawoznawstwa, organizowanego przez ELSA Poznań oraz Katedrę Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM. Jest nam miło poinformować, że decyzją jury zwyciężczynią konkursu została p. Nicole Krupa. Drugie miejsce zajął p. Jakub Drab, zaś miejsce trzecie – p. Anna Jarecka. Prócz nich w finale konkursu uczestniczyli: p. Krzysztof Stryjniak, p. Izabela Śmiejczak i p. Piotr Tłustochowicz. Zadaniem wyłonionych poprzez test eliminacyjny finalistów było napisanie eseju na jeden z trzech zaproponowanych przez jury tematów. Prace oceniało jury w składzie: prof. Marek Smolak, dr Michał Krotoszyński i dr Piotr F. Zwierzykowski.

Prócz oceny bardzo dobrej z egzaminu z prawoznawstwa, laureaci pierwszych trzech miejsc otrzymają także nagrody książkowe, których wręczenie nastąpi 15 maja 2019 r. w trakcie organizowanej przez Katedrę Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM konferencji „Czesława Znamierowskiego wkład do rozwoju polskiej teorii prawa”.

Laureatom, pozostałym finalistom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje i nagrody, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.