Konferencja naukowa „Czesława Znamierowskiego wkład do rozwoju polskiej teorii prawa”

Katedra Teorii i Filozofii Prawa Wydziału Prawa i Administracji UAM ma zaszczyt zaprosić na konferencję naukową: „Stulecie Poznańskiego Wydziału Prawa. Czesława Znamierowskiego wkład do rozwoju polskiej teorii prawa”. Konferencja odbędzie się 15 maja 2019 r. od godz. 10.00 w sali Gamma Collegium Iuridicum Novum przy al. Niepodległości 53 w Poznaniu.

Na konferencji referaty wygłoszą: prof. Sławomira Wronkowska (UAM), prof. Jerzy Zajadło (Uniwersytet Gdański), prof. Marzena Kordela (UAM), prof. Andrzej Bator (Uniwersytet Wrocławski), prof. Wojciech Żełaniec (Uniwersytet Gdański), prof. Marek Smolak (UAM), dr Anna Kryniecka (Uniwersytet Warszawski), dr Maciej Dybowski (UAM) oraz mgr Wojciech Rzepiński (UAM). Pełen program konferencji znajdą Państwo poniżej. Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.