Medal Palmae Universitatis Studiorum Posnaniensis dla Pani Profesor Sławomiry Wronkowskiej

Prof. Sławomira Wronkowska podczas wystąpienia w Senacie UAM

Fot. Adrian Wykrota

Z ogromną radością informujemy, że Senat UAM zdecydował o nadaniu wyróżnienia Palmae Universitatis Studiorum Posnaniensis Pani Profesor Sławomirze Wronkowskiej.

Medal Palmae Universitatis Studiorum Posnaniensis jest najwyższym wyróżnieniem akademickim Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przyznawany jest wybitnym uczonym, których praca naukowa przyczyniła się do budowy znaczenia uczelni na akademickiej mapie Polski. Wyróżnienie jest wręczane przez Jego Magnificencję Rektora UAM podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego lub uroczystego posiedzenia Senatu.

Serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje i nagrody i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.