Nagrody dydaktyczne dla pracowników Zakładu

Dr Michał Krotoszyński podczas odbierania nagrody fot. Adrian Wykrota

Dr Mikołaj Hermann podczas odbierania nagrody

Dr Mikołaj Hermann podczas odbierania nagrody fot. Adrian Wykrota

Z przyjemnością informujemy, że podczas uroczystości inauguracji roku akademickiego 2022/2023 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbyła się 3 października 2022 r. w Auli UAM wręczono nagrody pracownikom naszego Zakładu. Prorektorzy prof. Tadeusz Wallas i prof. Michał Banaszak wręczyli statuetki i dyplomy laureatom nagród: dr. Michałowi Krotoszyńskiemu – nagrodę Praeceptor Optimus dla trzykrotnego laureata nagrody dydaktycznej Praeceptor Laureatus – oraz dr. Mikołajowi Hermanowi – nagrodę Praeceptor Laureatus dla najlepszego dydaktyka Wydziału Prawa i Administracji za rok akademicki 2021/2022.

Nagrodę Praeceptor Laureatus przyznaje się w drodze konkursu na najlepszego dydaktyka każdego z wydziałów UAM. O przyznaniu wyróżnienia decydują wyłącznie studenci.  Z kolei nagrodą Praeceptor Optimus zostaje uhonorowany trzykrotny laureat nagrody dydaktycznej Praeceptor Laureatus. Więcej informacji i zdjęć z wydarzenia można znaleźć na stronach Uniwersytetu, Wydziału oraz Życia Uniwersyteckiego.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje i nagrody i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.