Wręczenie nagród Rektora UAM, Dziekana WPiA UAM oraz nagród w Konkursie im. prof. Kazimierza Kolańczyka

W sobotę 19 października 2019 r. na Wydziale Prawa i Administracji UAM odbyła się uroczystość promocji doktorskich, w trakcie której wręczone zostały także nagrody Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UAM. Nagrodę Rektora UAM za całokształt osiągnięć naukowych i dydaktycznych otrzymał przechodzący w tym roku na emeryturę prof. Wojciech Patryas. Z kolei dr Michał Krotoszyński otrzymał nagrodę Dziekana WPiA UAM za wyróżniającą się działalność organizacyjną na rzecz Wydziału w roku akademickim 2018/2019.

Podczas uroczystości odbyło się też wręczenie nagród w Konkursie im. prof. Kazimierza Kolańczyka na najlepsze prace magisterskie obronione w roku akademickim 2018/2019. II nagrodę otrzymała mgr Agata Pawlak za pracę „Heurystyki i błędy poznawcze jako zagrożenia dla racjonalności prawodawcy faktycznego”, napisaną pod kierunkiem prof. Marka Smolaka. Tę samą nagrodę otrzymał też mgr Jakub Jurczyński, który – tak jak mgr Agata Pawlak – był w trakcie studiów członkiem Koła Naukowego Teorii i Filozofii Prawa im. Zygmunta Ziembińskiego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje i nagrody i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.