Tekst dr. Macieja Dybowskiego w książce „Freedom of Conscience. A Comparative Law Perspective”

Nakładem wydawnictwa Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości ukazała się monografia „Freedom of Conscience. A Comparative Law Perspective” pod redakcją dr. Grzegorza Blicharza. W publikacji tej znalazł się artykuł autorstwa dr. Macieja Dybowskiego pt. „Theoretical, Philosophical and Legal Issues Regarding the Conscience Clause of Entrepreneurs, Legal Persons, Public Officials, and Institutions”. Recenzentami książki byli Gerard V. Bradley z Uniwersytetu Notre Dame  i James C. Phillips z Centrum Prawa Konstytucyjnego Uniwersytetu Stanford.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Publikacje i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.