Wykład inauguracyjny Prof. Wronkowskiej na konferencji imienia doktora Macieja Kłodawskiego „Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce – w XX. rocznicę obowiązywania Zasad Techniki Prawodawczej”

Plakat konferencji zawierający jej tytuł i organizatorówW dniach 11 i 12 maja 2022 r. odbędzie się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa imienia doktora Macieja Kłodawskiego „Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce – w XX. rocznicę obowiązywania Zasad Techniki Prawodawczej”, organizowana przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Polskie Towarzystwo Legislacji.

Konferencja stanowi kolejną odsłonę przedsięwzięcia naukowego rozpoczętego z myślą o uczczeniu pamięci zmarłego pracownika Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, dra Macieja Kłodawskiego – cenionego teoretyka prawa, którego centrum zainteresowań badawczych stanowiła problematyka legislacji.

W ramach pierwszego dnia konferencji prof. dr hab. Sławomira Wronkowska wygłosi wykład inauguracyjny.

Przekazując zaproszenie od organizatorów, serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji.

Więcej informacji na temat konferencji jest dostępnych TUTAJ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria, Wydarzenia i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.