Mgr Mateusz Grabarczyk z wystąpieniami na Poznańskim Festiwalu Nauki i Sztuki oraz w ramach Nocy Naukowców

Mateusz Grabarczyk siedzący przy stole za komputerem w otoczeniu roślin doniczkowychW dniu 9 listopada 2021 r., mgr Mateusz Grabarczyk wystąpił w ramach XXIV edycji Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, akademickiego wydarzenia popularyzującego naukę i sztukę wśród społeczności Poznania i okolic, a także gości z innych regionów kraju. Wystąpienie mgr Mateusza Grabarczyka nosiło tytuł Jak rozliczyć Purpurowe Koszule? O sprawiedliwości tranzycyjnej i miało na celu przedstawienie koncepcji sprawiedliwości tranzycyjnej oraz problemu rozliczeń z autorytarną przeszłością.

Wcześniej, w dniu 24 września 2021 r., z podobnym wystąpieniem, mgr Mateusz Grabarczyk wystąpił w ramach Nocy Naukowców Poznań 2021 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jak podają organizatorzy, celem wydarzenia jest „zbliżenie naukowców i społeczeństwa, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.