Dr Michał Krotoszyński komentatorem wystąpienia prof. Martina Krygiera „The Ideal of the Rule of Law and Why it Matters”

Plakat wydarzenia przedstawiający na szarym wagę, młotek sędziowski oraz podstawowe informacje o wydarzeniu (tytuł, czas i miejsce, prelegentów, organizatorów)25 marca 2021 r. odbył się webinar „The Ideal of the Rule of Law and Why it Matters” organizowany przez Uniwersytet SWPS oraz Riga Graduate School of Law w ramach serii „Spring with the Rule of Law in CEE”. Prelegentem był prof. Martin Krygier, uznany znawca problematyki rządów prawa, wykładający na Uniwersytecie Nowej Południowej Walii w Sydney. Komentatorami wystąpienia byli: dr Alexandra Mercescu z Uniwersytu Zachodniego w Timișoarze oraz dr Michał Krotoszyński z Zakładu Teorii i Filozofii Prawa WPiA UAM. Moderatorem spotkania był prof. SWPS dr hab. Adam Bodnar.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria, Wydarzenia i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.