Nagrody Rektora UAM i Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UAM dla pracowników Katedry

20 października 2018 r. po uroczystości promocji doktorskich na Wydziale Prawa i Administracji UAM wręczone zostały nagrody Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UAM.

Nagrodę Dziekana WPiA UAM za wyróżniającą się działalność organizacyjną na rzecz Wydziału w roku akademickim 2017/2018 polegającą na organizacji i prowadzeniu szkoleń dla studentów I roku otrzymał dr Piotr F. Zwierzykowski.

Nagrodę indywidualną Rektora UAM III stopnia za osiągnięcia naukowe w roku 2017 za wydanie książki „Modele sprawiedliwości tranzycyjnej” oraz opublikowanie artykułu „Transitional Justice Models and Analytic Philosophy: Towards Theoryotrzymał dr Michał Krotoszyński.

Dr Michał Krotoszyński otrzymał także nagrodę Dziekana WPiA UAM za wyróżniającą się działalność organizacyjną na rzecz Wydziału w roku akademickim 2017/2018 polegającą na pełnieniu funkcji protokolanta posiedzeń Rady Wydziału.

Gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Funkcje i nagrody i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.