Prof. Sławomira Wronkowska gościem Katedry Socjologii Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego

W piątek 8 czerwca 2018 r. prof. Sławomira Wronkowska będzie gościem Katedry Socjologii Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swój wykład pt. „O woluntaryzmie, instrumentalizacji i odpowiedzialności za prawo” prof. Wronkowska wygłosi w ramach konferencji „Raz jeszcze o prawie w zmieniającym się społeczeństwie”. Wystąpienie Pani Profesor odbędzie się w godz. 12:00-13:30 w Salach Reprezentacyjnych Pałacu Larischa przy ul. Brackiej 12 w Krakowie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.