Członkowie Katedry na Światowym Kongresie IVR w Lizbonie

(zdjęcie ze strony http://ivr2017lisbon.org/)

W dniach od 17 do 21 lipca w Lizbonie odbył się XXVIII Światowy Kongres Międzyna-rodowego Stowarzyszenia Filozofii Prawa i Filozofii Społecznej (IVR) Peace based on Human Rights”. W ramach Kongresu w zorganizowanym przez dra Macieja Dybowskiego (UAM) i dr Verenę Klappstein (Uniwersytet w Passau) panelu roboczym “Is there a ratio legis and if so, how many are there? The most powerful method of legal reasoning uncovered” swoje referaty, prócz samych organizatorów, przedstawili także członkowie Katedry: prof. Marek Smolak (wraz z prof. Teresą Chirkowską-Smolak z Instytutu Psychologii UAM), prof. Marzena Kordela, dr Mikołaj Hermann i dr Michał Krotoszyński. W panelu wystąpili również: dr Adam Dyrda i dr Wojciech Cieszewski (obaj z Uniwersytetu Jagiellońskiego), Konstanze von Schütz z Uniwersytetu w Toronto oraz Tommi Ralli z Uniwersytetu w Bremie.

Prof. Marzena Kordela wystąpiła również w zorganizowanym przez dr Izabelę Skoczeń (UJ) panelu “Law and Language”, przedstawiając referat “Principles of Law as Commands to Realize Values”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konferencje i seminaria i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.